Parana 38

Długość

13.3 m

Szerokość

3.65 m

Zanurzenie

0.64 m

Ilość osób

12

Moc silnika

300KM

Parana 38

O Jachcie

Parana 38 to 12 metrowy jacht o sportowym i innowacyjnym designie, w pełni wyposażony, praktyczny, który został zbudowany z najwyższą dbałością o najmniejsze szczegóły. Został przywitany z wielkim entuzjazmem. Parana 38 miała swój debiut w lato, jednocześnie otwierając nasza nową linie. Jacht odziedziczył nazwę po naszej drewnianej łódce z lat 60.

Model podąża za naszą tradycją idealnego zgrania powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej, tutaj nic nie może zostać pozostawione przypadkowi.

Kadłub jest w kolorze białym i antracytowo-szarym. Ma przestronny, idealnie wpasowany w linie jachtu kokpit z drewna tekowego, który za pomocą elektrycznego pilota można przekształcić w duży stół lub miejsce do opalania, w zależności od okazji. Wygodny szezlong i zewnętrzna kuchnia wiele dodają jachtowi. Miękki dach, który można łatwo regulować, wpuszczając światło lub chroniąc przed letnim upałem, łączy w sobie komfort przesuwanego dachu z możliwością niemal całkowitego otworzenia. Rezultatem jest praktyczny zadaszony kokpit z linią łodzi motorowej.

Przestrzeń pod pokładem została zaprojektowana tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta: dwie kabiny z pełnymi łóżkami dla dwóch lub trzech osób, dwie łazienki, w pełni wyposażona kuchnia z rozkładaną jadalnią, duże okna zapewniające maksimum światła oraz doskonałe detale i akcesoria w prawdziwie włoskim stylu.

Parana jest dostosowana do rejsów śródziemnomorskich ale nie tylko, świetnie nadaje się do spędzania czasu na zewnętrznych pokładach, jest stworzona dla tych, którzy cenią sobie jakość oraz styl.

Parana 38

Galeria

Parana 38

Specyfikacja

Projektant

Marino Alfani

Długość

13.3 m

Szerokość

3.65 m

Ilość osób

12

Kategoria CE

B

Łóżka

6

Zbiornik paliwa

780 l

Silnik 1

Volvo Penta 2x300KM (2x223 kW)

Silnik 2

Volvo Penta 2x300KM (2x223 kW)

Parana 38

Rzuty pokładów

Zainteresowany Parana 38?

Napisz do nas lub zadzwoń!

Call Now Button