Spider 40

Długość

13.3 m

Szerokość

3.7 m

Zanurzenie

0.64 m

Ilość osób

12

Moc silnika

300 KM

Spider 40

O Jachcie

Codzienny, otwarty, śródziemnomorski, ekscytujący, innowacyjny, nowoczesny, zapierający dech w piersiach oraz funkcjonalny – tak po krótce można opisać nasz jacht Spider 40.

13 metrowy jacht wyposażony w podwójne silniki D4-300 odzwierciedla filozofię, która zawsze charakteryzowała stocznię, produkującą sportowe, doskonałe jachty z najwyższej półki. Nieprzypadkowo nazwa nawiązuje do sportowych kabrioletów, z których słynie Italia. Spider 40 zapewnia bliźniacze emocje, a otwarty dach pozwoli nam delektować się słonecznym sezonem.
Z dumą możemy wygrawerować na naszym jachcie napis „Made in Italy”.

Łódka jest skrojona dla właściciela, który oczekuje łatwego w użyciu jachtu, a noce spędza w domu bądź hotelu. Dla właściciela, który pożąda modnej, unikalnej łódki, która będzie pozwalała na upajanie się morzem. Jest to zdecydowanie łódka „imprezowa”, świetna do zabawy z rodziną i przyjaciółmi.

Szczycący się smukłymi liniami jacht ma przestronny kokpit z sześcioosobową sofą, dużą powierzchnię do opalania oraz niewielką zewnętrzną kambuz wyposażoną w lodówkę i gazową płytę grzewczą. Pod pokładem został wyposażony w cztery łóżka oraz łazienkę wyposażoną we wszystkie niezbędne do krótkiego rejsu wyposażenie.

Jak zawsze przywiązaliśmy uwagę do najmniejszych detali, wykończeń oraz doboru materiałów, zwyczajowo kupujący ma możliwość dowolnej konfiguracji.

Spider 40

Galeria

Spider 40

Specyfikacja

Projektant

Marino Alfani

Długość

13.3 m

Szerokość

3.7 m

Ilość osób

12

Kategoria CE

B

Łóżka

6

Zbiornik paliwa

780 l

Silnik

Volvo Penta 2x300KM (2x223 kW)

Spider 40

Rzuty pokładów

Zainteresowany Spider 40?

Napisz do nas lub zadzwoń!

Call Now Button