O NAS

Italian Yachts

O firmie

Firma Italian-Yachts została utworzona celem dostarczenia polskiemu klientowi najwyższej klasy luksusowych jachtów motorowych, których głównymi cechami są jakość i prestiż. Szczegółowa selekcja w doborze współpracujących z nami włoskich producentów pozwoliła na utworzenie portfolio w którym znajdują się wyłącznie nowoczesne, bezpieczne i modnie zaprojektowane łodzie.

Dbałość o każdy detal współpracy z klientem gwarantuje Państwu, że oferowane przez nas usługi, polegające na kompleksowej obsłudze klientów planujących zakup jachtów motorowych, świadczone są na najwyższym możliwym poziomie. Podejście to zapewnia nabywcom naszych jachtów satysfakcję i zadowolenie, które z kolei znajduje swoje odzwierciedlenie w opiniach o firmie Italian-Yachts.

Finansowanie

Nawiązane z firmami leasingowymi współprace pozwalają nam na zaoferowanie Państwu finansowania sprzedawanych łodzi w postaci leasingu operacyjnego, jak i finansowego. Dzięki temu każdy z naszych klientów ma możliwość dostosowania formy finansowania do własnych potrzeb i wymagań.

Opłata wstępna, w zależności od indywidualnych uwarunkowań, oscyluje w przedziale od 20% do 45% wartości jachtu. Okres leasingowania w przypadku leasingu operacyjnego wynosi 72 miesiące, natomiast przy leasingu finansowym okres ten wynosi 60 miesięcy. W zależności od preferowanej opcji oferowane przez nas leasingi dostępne są w walutach PLN, EUR i CHF.

Ubezpieczenia

Przywołana wyżej kompleksowa obsługa klienta planującego zakup łodzi objawia się również w proponowanych przez naszą firmę ubezpieczeniach jachtów. Bez względu na miejsce ich użytkowania mamy możliwość zaoferowania Państwu ubezpieczenia w pełnym pakiecie za kwotę od 0,9% do 2,0% wartości jachtu. Istnieje możliwość ubezpieczenia wyłącznie na Polskę, Europę lub też na cały Świat.

Mariny

Dzięki szerokiej bazie ekskluzywnych marin na całym świecie mamy możliwość zaoferowania naszym klientom nadzwyczajnych miejsc postojowych dla zakupionych łodzi. Szczególnie polecanymi przez nas krajami są Chorwacja, Hiszpania, Włochy, Czarnogóra i Grecja

Zainteresowany kupnem jachtu?

Call Now Button